Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használ valaki Beba ProH. A.1...

Használ valaki Beba ProH. A.1 tápszert (+0hó)?

Figyelt kérdés

Felírta nekünk a gyermekorvos a biztonság kedvéjért, de még nem nagyon szeretném elkezdeni használni.


Nagyon gyanús, hogy nem lesz elég a tejem a picurnak, bármit is csinálok (tea, bő folyadék, teák, bogyók, etc.)

Még kitartó vagyok! Viszont ma kikölcsönöztem mérleget és két etetés alatt is 40 ml-t evett a 4 hetes kislányom. Ő köpte ki a cicit 20 perc után. Hiába "erőlködtem", hogy egyen még, folyamatosan eltolta magától.

Nem hinném, hogy neki ez elég, mert a lefejt tejet (80 ml) simán megeszi.


Ami érdekes, hogy hetente 200g-ot gyarapszik a súlya.

Éjszaka szépen alszik, egyszer kell fel enni és utána nem sír, hogy éhes lenne. Délelőtti órákban se sír, hogy éhes maradt, csak délután. De akkor kegyetlenül :(

Ilyenkor pótoljak ki neki? Vagy esetleg rögtön adjak 80 ml tápszert?


Ha elkezdem neki adni, akkor lehetséges, hogy nehezebben fog tudni kakilni?

Vannak hátrányai a tápszernek?


2011. aug. 17. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a leírás alapján azt mondanám, hogy elég tejed van. Mindkét melled odaadod neki? Így kéne mindenképp.

Ha pedig mégis kevés lenne a tejed, akkor is úgy látom, hogy még szaporítható. A 200 gramm hízás tökéletes!

Egy kis önbizalom kell neked, semmi más. Ne adj még neki tápszert.

2011. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapig szoptattam a kislányomat- tejem az volt, de ő ellökte magától a mellemet- 1 hónap őrület után adtam csak neki tápszert, még rögtön ne add fel, az anyatej biztos jobb, ha meg elkezded tápszerezni, akkor nincs megállás. Főleg, ha hizik normálisan, akkor én nem adnék neki mást! Amúgy mennyi idős a babád? Szerintem a du.i sirása sem az éhségtől van, hanem lehet, hogy hasfájástól!
2011. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

4 hetes a kislányom.

Mindennap ugyanabban az időpontban kezdi az üvöltést.

Kaki - pisi van rendesen, szép mennyiségben.

Amint megfürdetjük (este fél 9) és megetetem (3/4 9) elalszik egyből! Semmi üvöltés, hogy éhes lenne.

2011. aug. 17. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok: biztos vagyok benne, hogy nem éhes, hanem a hasfájós babák ennyi idős korban d.u./esténként orditanak általában ugyanabban az időben, ugyhogy szerintem ne adj neki tápszert!!
2011. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szélcsővel próbáltam rajta segíteni, de nem sok szél jött ki belőle...
2011. aug. 17. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!