Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Nestlé BEBA H....

Használ valaki Nestlé BEBA H. A. /A. R. tápszert a babájának? Ha igen, nektek is ennyire csomósodik?

Figyelt kérdés
Eredetileg Humanát használtunk, de nyűgös volt sokat a baba, ezért váltott a doki egy másikra, ami meg hiánycikk volt, végül ez lett. A megfelelő módon készítjük, de mindig maradnak benne kisebb-nagyobb csomók, pedig sokszor percekig rázom, szinte elfáradok közben. Mit csinálok vajon rosszul?
2011. jún. 16. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit, sajnos nekem is mindig csomós volt, sajnos ilyen az a tápi. Úgyhogy bevetettem a tejhabosítómat. Na azzal el lehetett mindig dolgozni a csomókat. :)
2011. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 poci-maci ***** válasza:

szia épp ma volt ehez hasonló kérdés itt a link!:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:) Igen, épp most írtam a kérdésemben (előző link), mi jött be nekünk.
2011. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát jó macerás a dolog, de próbálkozom akkor a szűréssel és átpaszírozással, hogy jobb legyen. :)
2011. jún. 16. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Tökéletesen csomómentesre szoktam keverni a következőképpen:

Szobahőmérsékletű a víz, belekanalazom a tápszert, majd a tápszeres kanál nyelével (Beba HAAR)keverem gyorsan hol az egyik, hol a másik irányba, amíg minden csomó el nem tűnik. Nem kell szűrögetni, és kb. 3-5 perc alatt készen van. Próbáljátok ki!

2011. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hm...köszi, megpróbálom akkor először a keverős módszert. :)
2011. jún. 16. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Én botmixerrel keverem,ha szüröd akkor nem marad benne a tápszer!Sajna ez ilyen macerás!
2011. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!