Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Begyulladt a torkom, milyen...

Begyulladt a torkom, milyen gyógyszert szedhetek be szoptatás mellett?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött és minden nap egyre rosszabb.Háziorvosunk majd csak szept. lesz,az ügyeletre nem szeretnék ez miatt menni.Ajánlanátok valamit?
2011. aug. 18. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a gyógyszertárost. vagy ami ősidők óta működik: meleg mézes tea egy kis citrommal. ez tuti nem okoz kárt a babának.
2011. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Tantum verde spray vált be legjobban.(a tablettája nem) Szinte azonnali hatása van. (Csak tudni kell használni, a férjem fuldoklik közben :) nagylevegő, 3-4 fújás jó mélyre a torokra levegő ki)
2011. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mikor terhes voltam és beteg lettem nekem a Bioparox -ot ajánlotta a dokim.
2011. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi csak most olvastam hogy szoptatás mellett.Azt nem tudom hogy szoptatás mellett lehet e használni,esetleg kérdezd meg a gyógyszertárban.
2011. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tantum Verde-t és Strepsils epreset tuti lehet, én is ezeket szedtem, amikor meg voltam fázva. Plussz hársfateát mézzel ittam, vagy hagymateát. Ezek köhögésre is jók. Üdv: R.
2011. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!