Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hatékony szopiztatásra ötletek?

Hatékony szopiztatásra ötletek?

Figyelt kérdés
2 hetes kislányomat picit sárgán hoztam haza, meg előbb is született 2 héttel (mára volt kiírva, 2-án érkezett), így elég aluszékony. A cicin mindig elalszik, ha nem, akkor is átlagban 20ml-t szív, ritkán 30, eddig 2x volt 40. Mindig pótolnom kell, szerencsére van lefejt tejem, nem kell tápszer. A gyerekorvos mondta, hogy türelem, ahogy elmúlik a sárgaság, fog ő szopizni. Csak ahogy múlnak a napok, félek, hogy kifutok az időből. Nincs bimbóm, így védővel kell, ez külön nehezíti a dolgát. Tényleg van rá esély, hogy szopizással meglesz a kívánt mennyiség, nem kell majd pótolni? Járt valaki hasonló cipőben?
2009. ápr. 17. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiam az első egy hónapban szinte egész nap cicin volt! Lehet, hogy túlzás, de így van. Sokszor türelmetlen volt szopi végén, talán még éhes volt, vagy fájt a hasa. Majdnem elővettem a tápszeres dobozt, csak hogy ne sírjon, azt hittem kevés a tej. Persze voltak nagy alvásai. Igény szerint szoptattam, és nem mértem, csak hetente egyszer. Nagyon szépen gyarapodott. Ezért nem adtam nek ipótlást. Mindig mellre tettem, és ezt igényelte is. Most 11 hónapos és még szopik, persze már nem egész nap. Éjjel is szoptasd, amikor csak kéri, és megnyugatja. Ha a súlya nő, még ha lassan is, ne ilyedj meg. Sok sikert.
2009. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!