Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7-8 hónapja nem szoptatok de...

7-8 hónapja nem szoptatok de még mindig van egy kis tej a mellemben, ez normális?

Figyelt kérdés
Már szinte teljesen elapadt, de ha megnyomom a cicimet, akkor egy kis csepp kijön belőle.
2011. aug. 29. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Én azt mondom normális, nem egy ilyen történetet olvastam már végig, mivel nekem is ez a gondom. Bár még csak 5 hónapja nem szoptatok, de velem is ez van, mint veled.

A szervezetnek még idő kell, míg teljesen visszarendeződik. A terhesség, szülés és a szoptatás nagy terhet ró a testre, hormonálisan megváltozik minden, és mivel ez sokáig tart (9 hónap és még több hónap szoptatás, vagy akár több év), ezért a visszarendeződés sem megy hamar egyeseknél.

Ha nagyon zavaró vagy kényelmetlen, akkor írass fel gyógyszert a dokiddal, ami segít teljesen elapasztani.

2011. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem normális, legalábbis én is azt olvastam. Én 27 hónapig szoptattam, 9 hónapja hagytam abba és nekem is jön még tej, ha megnyomjuk. Mondjuk én nem szoktam nézni, de épp néhány napja a párom vette észre. Sőt, a mai napig, ha valami olyan történik körülöttem, pl. síró gyerek, stb. akkor azt a fura bizsergő érzést érzem, mint amikor szoptattam és megindult a tejleadó reflexem. :)
2011. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!