Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós hálóinget hol tudok...

Szoptatós hálóinget hol tudok olcsón beszerezni?

Figyelt kérdés
Csomó helyen néztem, de egyszerűen nem találok, ill. ahol találtam ott 10000 Ft körül van, annyit meg nagyon nem szeretnék érte kiadni.
2009. ápr. 20. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen megfelel egy mélyen dekoltált, gombos hálóing. Ilyet akár a kínaiban is beszerezhetsz.
2009. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én vásárban vettem, de ugyan azt árulták, mint amit kínai boltban lehet kapni. Az a lényeg, h' elől kényelmesen legombolható legyen. Kb. 1.500,-Ft volt egy darab. Mivel én sosem aludtam hálóingben, csak a kórházi napokra vettem három darabot. Ez valószínűleg kitart életem végéig, mert azóta sem vettem őket elő.
2009. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem van eladó 4db, xxl-esek, ha érdekel, írj.
2009. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy pesti vagy-e,ha igen akkor a Gyömrői úton a Sárkány Centerben,a reptér felé.3000 ft darabja,nagyon csinosak,és a mell résznél van két hajtás,ami eltakarja azt a két nyílást,amin szoptatáskor ki tudod venni a cickód.Nagyon praktikus,és divatos is.
2009. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is elöl gombolós hálóinget vettem, és nagyon jól tudtam benne szoptatni. Ha pesti vagy, ajánlani tudom a fehérvári úti vásárcsarnokot, az emeleten csomó árusnál van hálóing, 1500 ft körül van az áruk!


jó babázást!

2009. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Igazából nézegettem csomó kínaiban, de még csak nagyobb dekoltázzsal rendelkezőt sem találtam, mondjuk Keszthelyen nézegettem:) Lehet elkerülte a figyelmemet.

Az az igazság, hogy én is csak a kórházi napokra szeretnék 1-2 db-ot venni, mert nem szeretem a hálóinget, de mivel oda azt kérnek, hát legyen meg az akaratuk:))

Boldog POcakosodást, és jó babázást Nektek is!

2009. ápr. 20. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Én pizsiben alszok, és felhúzom alulról, szoptatós cicitartó van rajtam és már mehet is a kaja,

A kórházban adtak valamilyen hálóinget, mert császáros szülésem volt és inkább azt szennyeztem össze mint a sajátom.

Kellemes babázást

Üdv 1 éves lányka anyuja

2009. ápr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Én csak a kórházba szeretnék valamit, hátha nem adnak végig, és oda meg hálóinget kérnek... Egyébként én pólóban alszom, és nem is fogok másban itthon:)

Jó Babázást Neked!

2009. ápr. 26. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!