Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS! Nincs anyatejem, de...

SOS! Nincs anyatejem, de szívesen vennék egy másik anyától. Inkább mint a tápszert, székrekedése van tőle?

Figyelt kérdés
Hol találok ilyen anyukákat,akik tudnának bőven adni?8 hetes a babám.Budapestiek vagyunk.
2011. szept. 12. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőnél érdeklődj. Ők szokták tudni a közelben levő anyatej adási lehetőségeket.
2011. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha 1 héttel előbb írsz akkor még lett volna! Most dobtam ki 50 Aventos nagy pohárral! :( Sajna áramszünet volt, védőnő nem tudott segíteni "megmenteni". :(
2011. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jaj de kár:(
2011. szept. 12. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi nem jön a cicidből? Egy csepp sem?
2011. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem semmi nem jön.
2011. szept. 13. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem is jött mikor hazahoztad a babát?

Szeretnél szoptatni vagy már beletörődtél, hogy nem megy?

Elnézésed kérem, hogy kérdezek de szeretnék segíteni.

2011. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a babát 5 hetesen hoztam ELŐSSZÖR haza mert műtve volt.És elapadt a tejem.Nekem nem az volt a dolgom szülés után hogy feküdjek egész nap az ágyba és szoptassak,és hogy az legyen a legnagyobb problémám,hogy elfelejtettem melyik mellből szoptattam,hanem az,hogy reggeltől estig bennt legyek vele az intenzíven és bátorítsam.És még utánna is.Bocs de ezt le kellett írnom.
2011. szept. 13. 22:43
 8/9 anonim ***** válasza:

8fili)

Nagyon sajnálom, de remélem, hogy már jól van a babád.

Ha szeretnéd vissza tudod hozni,hisz örökbefogadó anyáknak el tudjuk indítani a tejét és tudnak szoptatni.

Ha nem tudsz vagy nem akarsz ezzel bajlódni az sem probléma. Viszont a védőnődnek kell tudni a közeledben lévő szoptatós anyukáról. Összehozhatna vele.

Ez ugyan nem hivatalos mód, de szerintem a leg emberibb és leggyorsabb.

A másik az anyatej gyűtő állomás ezzel kapcsolatban is beszélj a védőnővel. Szép, hogy a babádnak anyatejet akarsz adni, de ha táp lesz a vége azon se bánkódj.

2011. szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem ezerszer inkább tápszer mint egy idegen nő teje vizsgálatok nélkül. azt se tudom milyen betegsége van és mit ad át a babámnak csak úgy....
2014. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!