Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megcsipett egy mehecske....

Megcsipett egy mehecske. Szoptatok. Arthat a babamnak? Mivel kezelhetem?

Figyelt kérdés
Vasarnap delutan megcsipett egy mehecske. Kiszedtem a fullankjat, es megprobaltuk kiszivni a merget is. Tettem ra ecetes borogatast, megis nagyon gyulladt, es szerintem kicsit nagyobb is a piros folt, most mar kb 15 cm atmeroju lehet. Mivel kezelhetem? Gyulladt es viszket is. Fenistilt terhesseg es szoptatas alatt nem lehet hasznalni.
2011. szept. 13. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
ecetes borogatás jó rá. a babának nem hiszem, hogy árthat, ha csak nem a cicibimbót csípte meg
2011. szept. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igyál sima kalciumot nagyon hamar semlegesíti
2011. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, a kalciumot megprobalom.
2011. szept. 13. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Anett, remélem olvasod! :)

Én ma ugyanígy jártam, engem a talpamon csípett meg! 2 gyerekorvost is megkérdeztünk, (és egy védőnőt) mindhárom azt mondta, h a babának nem lesz tőle semmi baja, nem megy át a méreg a tejen! Nekem még annyit mondott az orvos, ha 10 cm-nél nagyobb átmérőjű a gyulladás, ha piros pöttyök jelennek meg rajtam, ha leesik a vérnyomásom azonnal menjünk az ügyeletre! Nekem hideg vizes borogatást ajánlottak még a csípésre!

2011. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(Igen, megtaláltam :)))
2011. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia

használt a kalcium??

2011. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Igen hasznalt. A gyulladas szepen elmult, bar meg latni a nyomat, hogy hol volt. De gondolom lassan majd az is eltunik.
2011. szept. 16. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!