Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap megcsípett egy méhecske...

Tegnap megcsípett egy méhecske. Jelent valamilyen veszélyt a babára? 15 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 19:48
 1/4 sumergo ***** válasza:

Kb. ennyi idős terhes lehettem én is, mikor megcsípett, semmi gond nincs azóta sem. Folyamatosan borogattam szappanos, hideg vizes ruhával, Fenistillel kentem, és pár napig ittam napi egy Calcium Sandoz pezsgőtablettát. Nekem nagyon be szokott dagadni a méhcsípés, de ezekkel hamar helyre jött. Ne izgulj, nem lesz gond.


32 hkm

2011. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha melegebb vízzel mosod, akkor a méreg hamarabb szétáramlik az érrendszerben, hamarabb múlik a hatása. Míg ha hideg vízzel mosod, akkor koncentrálódik.
2011. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy allergiás a méhcsípésre, akkor nem okozhat gondot. A méh csípésekor nem kerül méreg a szervezetedbe, a méhcsípést gyógymódként alkalmazzák, szóval kellemetlen, de nem káros.
2011. szept. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is megcsípett, akkor 8-9 hetes voltam, de semmi bajom azóta sem. Persze kicsit megijedtem, mert nem tudtam, hogy allergiás vagyok e rá. (gyerekkoromban csípett meg utoljára)
2011. szept. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!