Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A 7 hósbabánkat vinni kell a...

A 7 hósbabánkat vinni kell a lagziba. Szerintetek hogy fogja bírni a hangos zenét? Tud majd aludni? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 21:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi!Ezt a kérdést nem ide szántam!
2011. szept. 15. 21:35
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy másik szobába,ahol nincs zene. De a babákat nem nagyon szokta zavarni a zaj,ha jóllakottak és álmosak.
2011. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Hát azért egy lagzi zaja nem egy 7 hósnak való.
2011. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de nem tudunk mást csinálni mert a mostoha tesóm nősül.egy ideig ott kell lennünk.minimum a vacsiig.
2011. szept. 15. 21:47
 5/12 anonim ***** válasza:

én, ha ilyen helyzetben lennék, biztos hogy nem mennék el a lagziba, persze elôre szólnék, bocsánatot kérnék, de megértést is várnék..

a lakodalom zaja még felnôtt embereknek is túl sok, nemhogy egy csecsemônek!

halláskárosodás, hetekig eltartható zavart alvás alakulhat ki a babánál.. meg amúgy sem jár az ember kisbabával éjszakai szórakozásra..

ha tényleg nincs kire hagyni a babát, akkor inkább maradj otthon vele, és az esküvô után tegyetek egy tisztelet látogatást az ifjú párnál..

2011. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, egy alkalommal még a hangos zenétől sem...

Mi már voltunk, akkor 6 hónapos volt a babánk. Nem zavarta a hangos zene, egy csomót aludt a babakocsiban meg rajtam mei tai-ban. Kicsit felborult aznap a napirend, de másnapra visszaállt. Amúgy nem volt semmi különös, élvezte a sok gyereket, meg embert, akik végig szórakoztatták. :D

2011. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A barátnőm a pár hetes csecsemőt vitte ki anno emlékszem a majálisra,mert mehetnéke volt.Édesen aludt a babakocsiban,nem zavarta a hangzavar,de szerintem ez is ember függő.Te ismered a babádat.Ha otthon pl teljes csendben alszik akkor ott tuti nem fog.
2011. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

most olvasom, hogy a vacsi után hazamennétek, az persze más..

a lényeg, hogy kerüld vele a hangszórókat.. (meg persze a dohányosokat meg a részegeket)

2011. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van hidd el ellesz.Amúgy se a zenekarhoz rakod.Mi leghátul ültünk és babakocsiba ringatva altattuk el.Mi se tudtuk volnalemondani meg nem is kell.Hozzád tartozik az a gyerek.
2011. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos volt a lányom, amikor unokatesóm lagzijában voltunk. Elmentünk vele délután az esküvőre (3 óra), a templom előtt sétálgattunk a szertartás alatt, utána az "ebéd" (kb. 5óra) közben, amíg én ettem, az apja fogta, majd fordítva. El is fáradt rendesen, mire indultunk haza kidőlt. Nem zavarta, hogy a zenekar mellett sétáltunk, úgy aludt, mint a bunda. Annyi gondom volt, hogy ő akkoriban nem volt el a babakocsiban, így fogni kellett egyfolytában, de egyébként tényleg jól viselte az egészet. Ja igen, szóltam unokatesóméknak, hogy bemehetek-e egy szobába megszopiztatni. Nem lesz gond szerintem nálatok sem, 7,5 hónaposan már érdeklődik minden iránt, biztos tetszik majd neki a sok ember.
2011. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!