Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek a tommee...

Mi a véleményetek a tommee tippee kézi mellszívóról? Vettem egyet, most 39hetes kismama vagyok. Nektek bejött, milyen erősen szív?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 10. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vettem egy kézit és egy elektromosat is belőle.

Én a kézit tudtam csak használni, nagyon szerettem, néha még a mai napig is használom.

Szerintem nagyon jó, hogy ilyen nagy feje van, jól illeszkedik a cicihez, és erősen is szív.

Könynen lehet sterilizálni, csak azt a gumi részét, ami a tejcit engedi be az üvegbe, azt jól el kell mosni!


szóval én szerettem, sok sikert!!

2010. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jó választás nekem minden tommee tippee-s még a hajkeféje is és a körömvágó ollója is cumi, cumisüveg nagyon jó a mellszívó én próbáltam madela-t, pumpásat a patikából de egyik sem ért semmit sokszor volt begyulladva a mellem és mindig jól le tudtam fejni vele szóval nekem nagyon bejött .

Könnyű szülést kívánok

2010. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso vagyok es csatlakozom a masodikhoz: imadom ezt a markat, miutan az elso dolog bevalt,vettem a kovetkezot, az is jo volt..igy tovabb. Vegul minden tommee tippee-s nalunk is. 6 honapos
2010. dec. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én is mindenből tommee tippee-t vettem, a babának is :)))) Sok boldogságot kívánok nektek!
2010. dec. 11. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!