Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejszivárgás ellen ti mit...

Tejszivárgás ellen ti mit használtok? Van valami olcsó bevált módszeretek erre? Unom, hogy mindenem mindig csupa tej.

Figyelt kérdés

Eddig Nuk melltartóbetétet használtam, de elég drága dolog ez így. Naponta többször kell cserélnem, egy dobozzal kb. 2-3 napig elég. Vagy csak nekem szivárog ennyire? Későbbiekben ez is beállítódik?

Most 7hetes a kislányunk.

Van valami olcsó bevált módszeretek erre??

A válaszokat előre is köszi.


2011. szept. 20. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van abból mosható fajta (pamut?) is, de márkanévre nem emlékszem már.

Vettünk belőle néhány darabot aztán kitartott az végig.

2011. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Majd még csak most fog beállni a kereslet-kínálat.Én dm-es sajátmárkásat használtam(babylove)350ft volt 30dbos azthiszem.De lehet kapni moshatót is....gondolom ez praktikusabb lenne neked.Azt nemtudom hol lehet venni énis csak a teszveszen láttam hogy van ilyen.Nekem is sokáig kellett kb 4 hónapig.Aztán már nem használtam.

8hónapos kislány anyukája

2011. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem folyt, de egy barátnőm azt javasolta, hogy sima tisztasági betétet vágjak ketté, és azt tegyem be. Vagy mosható melltartó betét, még ez is egy tipp...
2011. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2011. szept. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én moshatót vettem jó sokat. ez a csöpögés nagyon kellemetlen, de rendeződni fog. később már csak szoptatáskor fog csöpögni a melledből a tej. erre anyatejgyűjtő kagylót ajánlom, nekem bevált.
2011. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én tejgyűjtő kagylót használtam, nem csak szoptatás alatt, hanem állandóan, annyira folyt a tejem két szopi között is. Mivel egyébként nem volt sok tejem, azt is megkapta a babám, amit ezzel összegyűjtöttem. Éjszakánként gyakran 1 dl tej is kifolyt alvás közben. Vettem kétfélét, Aventet és R-med-et, a második vált be.
2011. szept. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
avent nekem se jött be, kifolyt az illesztésnél. nem tudom, hogy én fogtam ki selejtes darabot...
2011. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az aventes nekem se jó!
2011. szept. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, a Mária bababoltban (keress rá neten) lehet kapni, Fixies márkájú eldobható melltartóbetét, ára 670 Ft, 30 db van benne, nekem ez kb. 2 hétig elég! Már egy éve ezt használom, nekem nagyon bevált!
2011. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
DM! Babylove:30 db, 380 Ft! Szerintem a legjobb. Vagy a kagyló! Azt csak egyszer kell megvenni! :)
2011. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!