Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyennek találtátok a szoptan...

Milyennek találtátok a szoptanít készüléket? Kérlek, minél többen írjátok le a tapasztalataitokat, hiszen végülis nem túl olcsó és minél több tapasztalat, annál nagyobb segítségemre lenne.

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
most lehet hogy én vagyok ilyen elmaradott de mi ez??
2011. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Ez egy zseniális cucc, úgy tudsz pótlást adni a babának, hogy közben tud szopni is, nem lesz cumizavaros, ezerszer nagyobb az esély a visszatérésre az anyamellhez mintha előkerül a cumisüveg.

Én csak javasolni tudom.

2011. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4%
Nekem volt, de feleslegesnek ítélem így utólag. Nem nagyon használtuk. Helyette magamhoz öleltem szorosan a kislányomat, (mintha szoptatnám), és cumisüvegből úgy ivott :)) (3 éves lány anyukája).
2011. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia.Azén babám nem fogadta el a cicit a készülékkel. Inkább mindig cicivel kezdtem az etetést és ha kellett cumis üvegből pótoltam,így 15 hós koráig szopizott.
2011. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!