Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » El fog apadni a tejem? Mit...

El fog apadni a tejem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete tapasztaltam, hogy babámnak megnőtt az étvágya, de a tejem nem akar több lenni. Nem adtam neki pótlást egész tegnap estig. De akkor már sajnáltam. A hét alatt volt, hogy óránként tettem cicire. De a tejem még mindig kevés. Most mi lesz? Babám még nincs két hónapos.
2011. szept. 23. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hívj fel egy szoptatási tanácsadót. nekem csak ők tudtak segíteni. 2-3 hós korában majdnem feladtam, a segítségükkel több mint 1 évig tudtam szoptatni!


www.lll/telefon

2011. szept. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes vagy, hogy nem adtál cumisüvegből tápot.

Lehet, hogy növekedési ugrás van és két, három nap míg újra beáll a kereslet kínálat.

Ezeket az oldalakat is hasznos, ha átnézed.

[link]

[link]

Ne fél, hogy elapad mert akkor tényleg el fog.

Mi is így voltunk de kitartással sikerült,a szopi.

Most 11 hónapos és még a gyümi és főzelék mellé amikor kér kapja a cicit.

2011. szept. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha teheted, tarts pihenős napot. bújjatok össze a babáddal, szoptasd amikor csak kéri, hallgassatok nyugtató zenét, és aludjatok sokat. a bőrkontaktus és a pihenés nagyon sokat segít a gyakran mellretevés mellett.
2011. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Mindenekelőtt: keress meg a szoptatási tanácsadót, ahogy az előttem lévők is javasolták.

Kérdezz utána, de én úgy tudom, hogy nemcsak a tej mennyisége, hanem minősége is tud változni. Azaz egy idő után kiadósabbá válik ugyanannyi mennyiség - ezért nem kell kétségbe esni, sem naponta, szoptatásonként méregetni - hetente bőven elég. Figyeld a babát, ő elégedett-e. Ez irányadóbb minden mérlegnél. Anyukának: + Nyugi, pihenés, minőségi evés - ivás.

2011. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tápszert nem kapott még, tegnap 40 ml lefejt tejet kapott pótlásként, ennyire volt szüksége a cicizés mellett. Fejek amikor csak lehet, hisz ha pótlás kellene tudjak hová nyúlni.

Köszönöm a válaszokat. Megfogadom a tanácsokat.

Én is fejlődési ugrásra gondoltam, én is reménykedtem a 2-3 napban, de már holnap egy hete tart.

2011. szept. 23. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!