Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyajegy eltávolítás mellről?

Anyajegy eltávolítás mellről?

Figyelt kérdés
6 hetes a kisfiam, jövő hónapra van időpontom két anyajegy eltávolítására, az egyik a mellemen van. Muszáj levetetni, mert a kicsi könnyen belekarmol, sérültek már korábban is. Gondolom érzéstelenítő injekciót kapok, vajon ki kell hagynom egy szoptatást? Megkérdezem az orvost is előtte,csak kíváncsi vagyok, hátha van valakinek hasonló tapasztalata. Köszönöm
2011. szept. 24. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Mielőtt elmész fejd le a biztonság kedvéért.Elméletileg a lidocain belejut a tejcsibe,nekem is ezért nem javasolták a lipoma eltávolítást amég szoptattam.Nekem ezt egy orvos ismerős tanácsolta.bár nálad lehet kevesebb az érzéstelenítő mennyisége.Tutit az orvosod tud mondani.De akár a védőnődet is megkérdezheted.
2011. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attol fugg, mekkora az anyajegy. Nekem tobbet is leszedtek a mellemrol szoptatas alatt es nem kaptam injekciot, igaz azok kisebbek voltak, csak lehutottek oket a levetel elott. Kerdezd meg az orvost, ha injekcioval csinalja, en is inkabb lefejnem es kihagynam a szopit.
2011. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Hétfőn felhívom a kórházat,ugyanis azt sem mondták ki végzi a "műtétet"...
2011. szept. 25. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!