Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vérezhet úgy a mellbimbóm,...

Vérezhet úgy a mellbimbóm, hogy észre sem veszem?

Figyelt kérdés

Egy hónapos babám egy hete feketét kakilt, kórházban megállapították, hogy vér miatt. Teljesen kivizsgálták, mindent rendbe találtak, szerintük a mellem vérzik és ezért van ez. Az igaz, hogy nagyon ki van ázva és fáj is, sőt néha mintha tűhegynyi véraláfutás is lenne a végén, de nem láttam vérezni. Ettől még igazuk lehet? Hiszek nekik nem az, csak gondoltak már k vitamin hiányra is, de kapott extra adagot, de most visszatért a dolog. Az a baj, hogy nagyon aggódok...

Más vizsgálatot meg már nem nagyon tudnak végezni azt mondják...

Volt valakinek hasonló a babájánál?


2011. szept. 25. 14:14
 1/8 A kérdező kommentje:

ja és ha néha bukik az nem véres..

köszönöm ha valaki tud valami jótanácsot adni!

2011. szept. 25. 14:28
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha rendbe jön a melled kiderül...

Amúgy vérezhet a mellbimbód, amikor szivja, a végén már, amikor kiveszed a szájából nem látsz vért. Olyan ez, mint amikor egy sebet vizbe áztatsz, a végén csak a fehér bőrszél van, vérnyom nélkül. (pl egy elvágott újjal mosogatsz).

Szóval, amig fáj a szoptatás ne legyen kétséged afelől, hogy vérezhet is. Nekem is fájt a kislányom mellett majdnem 2 hónapig.

2 gyerekes anyuka

2011. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én babámnak volt véres széklete, voltunk kórházban is vele. Nekem nem vérzett a mellem, ez tuti, védővel szoptatok és soha nem volt semmi baj a bimbómmal. Nálunk rota vírus tenyészett ki. Kb 3 hete nincs neki vérezgetés, de két hónapig volt kisebb-nagyobb intenzitással. Teljesen kész voltam, nem kívánom senkinek. Nálatok az lenne a legegyszerőbb és legjobb, ha tényleg a bimbóddal lenne probléma. Remélem minden rendben lesz.
2011. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi az infókat, én is bízom benne hogy a bimbóm az, pont olyan ahogy az első írta, mint egy kiázott bőrdarab...

utolsó! nektek kórházban kellett végig lenni?

2011. szept. 25. 17:23
 5/8 A kérdező kommentje:
és a babádnak volt valami egyéb tünete? mert az enyémnek látszólag semmi baja.
2011. szept. 25. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:
3 napig voltunk csak kórházban, de elég volt. Nagyon nyugtalan volt, sokat sírt, fájt a hasa, puffadt volt. Amikor a kórházba mentünk láza is volt. Annyira nem voltak durva tünetek.
2011. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy a Panadol-tól is lehet véres kaki, ezt hallottam, nem tapasztalat, valamint a Rotarix (a rota elleni szájon át adott védőoltástól is). Nem kapott esetleg ezekből mostanában?
2011. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is sebes, és begyulladt volt a mellem, nem vettem észre, hogy véres a tej, csak teljesen véletlenül...


Kínomban bímbóvédőt tettem rá, és ahogy elkezdte szívni nagyon fájt, megnéztem, és véres volt a tej. De utána fejésnél már nem.


Remélem minden rendben lesz!

2011. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!