Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás befejezése miatt...

Szoptatás befejezése miatt maradhat-e el a vérzésem?

Figyelt kérdés
7 hónapos volt a babám amikor abbahagytam a szoptatást,mert kevés volt a tejem.Most már kb. 1 hónapja késik.Terhességi teszt negatív volt.Valaki járt már ilyen cipőben?
2011. szept. 25. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,nekem 3 hete késik,én nem hagytam teljesen abba,csak drasztikusan csökkentettem,1 éves a kisfiam.Nem tudom van-e összefüggés a szopival,teszt nekem is negatív.Én is már aggódom kicsit hogy mi lehet a baj?
2011. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

honnantól számoljátok azt, hogy "késik". már egyszer megjött és a mostani késik, vagy a szoptatást hagytátok abba ennyi ideje?

én másfél hónapja hagytam abba és még nem jött meg.

valahol azt olvastam, hogy ha fél éven belül megjön, akkor nincs gond. Ha viszont eltelt fél év és semmi, el kell menni orvoshoz

2011. szept. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nem a szoptatás befejezésétől számoljuk,szerintem a kérdező sem.Nekem már fél éve megjött újra és rendszeres is volt.Én onnantól számolom a 3 hetet amikor újra meg kellett volna jönnie,tehát 7 hete volt meg utoljára.
2011. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tisztán látás kedvéért.A szülés után egy hónapig meg volt....Rá egy hónapra megjött,és rendszeres is volt.Csak most maradt ki...S most kellett abbahagynom a szoptatást.Egy kicsit izgulok,de holnap megyek az orvoshoz.
2011. szept. 27. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Első válaszoló vagyok.Voltál orvosnál?Mondott olyasmit amit esetleg megoszthatsz velem is?Nekem is hétfőn lesz már 1 hónapja hogy késik,és el nem tudom képzelni mi lehet a gond.Köszönöm előre is ha válaszolsz.
2011. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló!Sikerült elmennem orvoshoz.Azt mondta,hogy meg kell várni,míg visszaállnak a hormonjaim.Szóval most várok.Nem vagyok terhes.De szerintem azért menj el orvoshoz. :)
2011. okt. 2. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!