Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan változott a mellméreted...

Hogyan változott a mellméreted a szoptatás befejezése után? Többi lent!

Figyelt kérdés

1. Jóval kisebb lett, nem is tudom használni a régi melltartóimat, de a formája ugyanolyan.

2. Kicsivel kisebb lett, de alig lehet észre venni a változást/ugyanolyan.

3. Akkora maradt, mint amekkorára a szoptatás alatt nőtt (azaz nagyobb lett:).

4. Megereszkedett, ellaposodott, lógós lett.

5. Egyéb?

Légyszi írd le, hogy mennyi ideig szoptattál, és mekkora volt eredetileg a mellméreted.


2011. márc. 21. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a 4-es kategória vagyok.Két gyereket 1-1 évig szoptattam.

Szülés előtt 80/B méretem volt.Most 85/B.

2011. márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kombinálva a 3-as és a 4-es. :-(
2011. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a 3-as 4-es kombinációja.11 hónapi szoptattam.terhesség elött 85 b volt a méretem most 90-95 c(attól függ milyen melltartót kapok)19 hónapos kisfiús anyuka.
2011. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én variációm:


Kicsit kisebb lett, picit megereszkedett, de azért még tudom hordani a régi melltartóimat.

Ja még szoptatok, most 6 hónapja. Nem tudom mi lesz később. Remélem már nem lesz rosszabb.

2011. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as, de csak az első után

Az első gyrekőcöt 21 hónapig szoptattam 75b-ről nőtt 85-b-re

A második után már nem igazán nőtt, őt még mindig szoptatom 2 éve.

A két szülés között 9 év telt el.

2011. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyobb maradt, mint eredetileg volt (akko kicsi volt), szerencsére egyáltalán nem ereszkedett meg, formás,telt,nem túl nagy 80/A,B.. 4. gyerekemet szoptatom, mindegyik 2-2,5 évig szopott..
2011. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyerekem után 2. (Másfél évig szopott, aztán magától abbahagyta)

A kicsit még szoptatom, nem tudom, lesz-e megint ilyen mákom...

2011. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
az erdetitől jóval nagyobb lett szoptatás alatt, annak befejeztével kisebb lett, de az eredetinél nagyobb. Kicsit lógos, de nem vészes, és inkább a hízásom miatt lett nagyobb a méretem (hátam szélesebb lett) 80A-val lettem terhes, első szoptatásnál 85B, második gyerekkel szoptatásnál 90C, most szopi után 90 maradt, de a C már nagy (most valóban kissé duckó vagyok)
2011. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!

Akkor talán van esélyem, hogy normálisak maradnak a melleim, mert én 75B-vel lettem terhes, most 80-85C-t hordok, és 11 hónapja szopik. Olyan szép a formája így, hogy egy kicsit teltebb. Jó lenne, ha így maradna, de az sem baj, ha visszaalakul az eredetibe, csak kisebb ne legyen :S !

2011. márc. 22. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!