Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hetes babátok betartja a 3...

6 hetes babátok betartja a 3 órát az etetések közt? Miért van az, hogy mostanában nem birja ki a 3 órát, előbb kér enni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinü hogy fejlödési ugrás szakaszba lépett.Az enyém ilyenkor 1.5 oránként is evett
2009. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igeny szerint szoptass, amikor a babad keri, mert kulonben elmegy a tejed. Az enyem ket honapos koraig 2-2 es fel orankent kert enni. Ha jelzi hogy ehes, nyugodtan adj neki, nem kell kivarni a 3 orat, mert csak nyugos lesz a pici. Kesobb magatol at fog terni a 3 orankenti evesre.
2009. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a gyors válaszokat!
2009. ápr. 26. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én akkor szoptatok amikor a baba igényli van amikor 1-1.5 óra telik csak el van amikor 4-5 teljesen változó

Engem kiakasztott mikor a kórházba 3 óránként hozták volt mikor annyira aludt hogy fel se tudtam ébreszteni volt mikor nagyon sokat evett és a következő etetésnél nem volt annyira éhes és szegényem nagyon sokáig sírt mire hajlandóak voltak 2 etetés között is kihozni

Mióta itthon vagyunk lassan 3 hete csak akkor lehet a hangját hallani mikor a sapit adom rá

2009. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A én lányom 7 hetes volt tegnap, de össze-vissza eszik. Délelőttönkét a kerbtben a jó levegő- van hogy alszik 4-5 órát.

Éjjelente is vagy 2x, vagy 3x eszik.

Reggel felkelés után 7-8 között szokott enni, utána ált. nyűgösködik, olyankor "szórakozatani kell" és másfél-két óra múlva szokott még egy kicsit cicizni, aztán elalszik.

Most is nemrég aludt el.

2009. ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!