Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyik mellem sokkal nagyobb...

Egyik mellem sokkal nagyobb lett mint a másik. Ez így fog maradni ha nem szoptatok már?

Figyelt kérdés
félre értés ne essék nem fogom abba hagyni a szoptatást csak érdeklődök ha egyszer majd már nem szopizik is megmarad ez a méret különbség?a bal mellemből tej is alig jön...elég feltűnő a méret különbség:(
2011. szept. 27. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam én is. Sajnos nekem úgy maradt. Már egy éve nem szoptatok de a bal mellem nagyobb maradt. Nem annyira feltűnő, mint amikor tele volt tejjel de ha pl. egy sport melltartó van rajtam észre lehet venni :( Ezért inkább push up melltartót veszek fel, abban nem látszik.
2011. szept. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem szoptatás előtt volt méretkülönbség, aztán szoptatás alatt is, csak pont fordítva: az eredetileg kisebb mellemben több tej volt. szoptatás után visszaállt az eredeti állapot
2011. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nagyon remélem hogy nem marad így:( a párom a minap azt mondta rá h fúj....amikor megmutattam neki hogy látja-e ő is a különbséget...megfogta és ez volt a reakciója:(:(

nagyon elkeseredtem

2011. szept. 29. 09:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nagy bunkóság volt tőle, persze, hogy rosszul esett neked. Jó lenne ezt a tudtára adni, hogy ne viselkedjen így máskor
2011. szept. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A férfiak nem a kifinomultságukról híresek, biztos meglepődött és nem gondolta át a reakciót, ne foglalkozz vele. Sokaknak van egyébként ilyen problémája és bíztatásként mondom hogy a legtöbbnek visszaáll az eredeti állapot vagy alig észrevehető lesz a különbség. Ne görcsölj ezen, ha véletlenül mégis így maradna akkor a férjed majd szépen megszokja, örüljön hogy tudod szoptatni a gyerekét!:)
2011. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ez furcsa megnyilvánulása volt szerintem is bunkóság de én arra gondoltam lehet hogy poénként akarta...csak ez nem épp poénos dolog....
2011. okt. 1. 11:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, senkinek sem egyforma a két melle (van, akinek annyira minimális a különbség, hogy észre se lehet venni; viszont van, akinél szembetűnő). Aki jobbkezes, annak a bal szokott nagyobb lenni, mivel a jobb kezét többször használja, többet mozgatja, az izmok jobban igénybe vannak véve, így azon a mellen kevesebb zsírréteg van. Mint tudjuk, a mell szinte csak ebből áll: mirigyek+ zsírszövetek +bőr. Ezért nagyobb a bal (balkezeseknél pedig a jobb). Én a helyedben több dolgot csinálnék bal kézzel, tornáztatnám a bal oldalt, többet szoptatnék abból a mellből, hátha lesz egy kis változás. Különbség akkor is lesz, de talán csökkenthető.
2012. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!