Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 12. hétig dohányoztam nem...

12. hétig dohányoztam nem intenziven szoptatás alatt okoztam a babának vele problémát de már nem dohányzom?

Figyelt kérdés
nem akarok ártani neki és abahagytam, tudom ez nem normális dolog ki a babájának árt és abba hagytam mert fontosabb a picikém terheség alatt egy szálat sem szivtam és a sok probléma alatt visza vettem és most már elhatároztam hogy végleg abba hagyom.....
2009. ápr. 27. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Reméljük a babának nem ártottál vele. Bár ez későbbiekben jelentkezhet, mint nagyobb hajlam az asztmára, allergiára, léguti megbetegedésekre.

Minden esetre azért dicséretes, hogy letetted, de akkor már tényleg ne gyujts rá mig szoptattsz, jó!!! Később azzal mérgezed magad, amivel akarod, de a kicsi, nem kérte, hogy megszülessen, és Te vállaltad a felelősséget érte, hát tégy meg mindent, hogy egészséges kis manó legye belőle.

Kitartást és jó egészséget kivánok.

2009. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nagyon jó,hogy le tudtad tenni a cigit!A babának ennyi idő alatt nem ártottál vele,ne aggódj!További jó füstmentes napokat kivánok!Jó egészséget mindkettőtöknek!
2009. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat az biztos nem fogok hozzá nyulni mégegyszer..további szépnapokat kivánok és jó egészséget
2009. ápr. 27. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!