Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A fogászaton kapott érzéstelen...

A fogászaton kapott érzéstelenítő belemegy a tejbe?

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom, (olvastam) hogy csak nagyon kis mennyiségben szívódik fel. nem árt a kicsinek.Mindenesetre szólj a dokinak,hogy szoptatsz.
2008. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden belemegy a tejbe ami a vérkeringésbe jut.A fogászat után 1-2 szopiztatást hagyj ki,fejd le és öntsd ki!!!!Old meg az étkezést előbb lefejt tejjel.üdv babi
2008. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam fogászaton szoptatás alatt, és nem is adtak injekciót, csak lefújtak lidokainnal (ami annyit ér, mint halottnak a csók), mert bele ment volna a tejbe. De pl. amikor a konyhakéssel majdnem az egész ujjam levágtam, akkor sem kaphattam tetanusz injekciót sem. Szóval ha mindenképpen kell injekció, akkor adj lefejt tejet, vagy ha nincs lefejve és nem várt eset van, akkor marad a tápszer, ha egyszer kap, nem tragédia.
2008. márc. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!