Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejleadóktól kérdezném....

Anyatejleadóktól kérdezném. Kiszámoltad már hány liter anyatejet adtál le összesen?

Figyelt kérdés
A babád hány hónapos koráig csináltad és naponta mennyit adtál le?Kíváncsiságból kérdezem.Köszi
2011. okt. 4. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sosem adtam le a tejemet, fáradt voltam hozzá. De szerintem naponta 2,5dl-t minden lehetett volna. Bár a fiamnak minden tej kevés volt. Egy éves kora után is napi fél liternél több anyatejet szopott. Nem tudom, ha éjszaka is szoptat az anyuka 1-1,5 éves koráig. Azért írom ezt a kort, mert nincs ember aki tovább bírná a szoptatást - már a 5 óránként. Nem tudom, hány litert adhattam volna le - rengeteget. A fiam két éves koráig igényelte a sűrű szoptatást, és egyáltalán nem apadt el a tejem.
2011. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok volt, főleg a másodiknál. Átlag napi 4 deci volt a leadás, de amikor hozzátáplálást elkezdtük még több is. 13 hónapos koráig adtam le, és utána 20 hónapos koráig igényelte még a szopizást. Akkor vártam a kistesót, aki most 8 hónapos. Megmondom őszintén most igyekeztem úgy csinálni, hogy ne kelljen leadással foglalkozni, mert 2-2,5 éves melett sterilizálni, no le a kalappal. Ami az elején megmaradt azt ő már meg is itta amíg én visszaöltöztem:) Egészségére.
2012. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!