Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki nem feji a tejcsit szopi...

Aki nem feji a tejcsit szopi után, annak lett mellgyulladása? Csak reggel fejek, mert nagyon sok van, de eddig még megúsztam.13 hetes a kisfiam. Csak az első 4 hétben fejtem minden szopi után.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azert van sok, mert fejsz. ha beallt a kereslet-kinalat egyensuly, pont annyi lesz amennyi kell a babadnak. a fejesnel sokkal nagyobb az esely a mellgyulladas kialakulasara.
2009. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem fejtem, nem lett belőle mellgyulladás, de többektől hallotta hogy mákom van..
2009. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem kell fejni(csak ha nagyon feszül)mert ennyi idő után általában már beáll a kereslet-kínálat elve!Én legalábbis ezt tapasztaltam!2 gyemekes anyóca
2009. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én lánykám 11 hetes, de én is csak reggel fejek,nem lett mellgyulladásom.
2009. ápr. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Éppen azért fejem le,mert nagyon feszül.A picim alszik 8-9-től,hajnal 4-ig.
2009. ápr. 30. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Én most szoktatom magam ahhoz, hogy ne kelljen fejnem.

Eddig esténként, miután letettem a picúrom aludni, akkor fejtem. Most 2 napja nem teszem. 10 től fél5 5ig alszik, de még egy kicsit szenvedek, mert annyira telítődik a mellem. De közel sem vagyok a mellgyulladáshoz.


Szerintem mellgyulladásod nem lesz ettől, mert végül is amikor felkel, akkor kiszopizza a tejet belőle. Mellgyulladás ennyi idő alatt nem alakul ki. Csak mondjuk akkor, ha egy egész napot nem üríted.

üdv

2009. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor az a 4 hét rátett,hogy több termelődjön.Én inkább leadnám a tejcsit,jó pénz van benne(9 hós koráig adtam le=150ezer forint!!).Nemtudom nállatok van e tejgyüjtő központ.Ha a baba megette a részét utánna még fejtem magam míg jött,minden szopi után.Gondold meg,másnak is segíthetsz ezzel.
2009. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!