Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van más is aki csak az egyik...

Van más is aki csak az egyik ciciből tudta szoptatni a babáját? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Lett különbség a két cici között?Meddig tudtad szoptatni így a babádat?

Kíváncsi vagyok,hogy mire számíthatok ha már nem szopizik a kisfiam./9 hónapos/


2011. okt. 13. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egészségügyi okok miatt, csak a jobb mellemből tudtam szoptatni a lányom, a bal mellem jegelni kellett, hogy ne termelődjön benne a tej. Igaz így csak 8,5 hónapig tudtam szoptatni sajnos. Nekem semmi különbség nincs a két mellem között (már ha arra gondolsz, hogy az egyik jobban megereszkedett). 19 hónapos csajszi anyukája
2011. okt. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy picit elrontottam a szoptatást azzal, hogy mindig ugyanaz volt a kezdő mell és ezért egy idő után abban sokkal több volt, mint a másikban. Nem volt gond, ettől függetlenül ment a szoptatás, csak így fele mennyiséggel. Tanulj ebből és te ne kövesd el ezt a hibát! :)
2011. okt. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nálam úgy kezdődött,hogy a kicsi a kórházban nem fogadta el a bal mellem.Ha arra tettem sírt,nem lakott jól.Fejtem de nem jött semmi.Begyulladt,borogatnom és masszíroznom kellet.Úgy volt haza se engednek ez miatt.Itthon folyton rátettem a bal oldalra,ha sírt,ha aludni akart azon vigasztalódott de semmi.3 hónapig fejtem,de 5-10ml-nél több nem jött belőle.A jobban viszont folyamatosan termelődött.Ráálltam az egy ciciből szoptatásra.Néha azért rá tettem a balra is.Most 9 hónapos a kisfiam és egy kis cicifüggő :)bár már nem szopik sokszor/4alkalom/.

A bal mellem most 2 mérettel kisebb mint a jobb,sőt szinte nincs is.Nem tudom a jobb is ennyire lelappad majd ha nem lesz tejem?Most nagyon zavar a méretbeli különbség és remélem,hogy a másik is kicsi lesz majd....

2011. okt. 13. 10:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fog úgy maradni, nekem is visszaállt mindkettő az eredeti méretre.
2011. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ennek nagyon örülök :)
2011. okt. 13. 12:59
 6/6 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Én pont úgy vagyok ahogy Te! Csak az én fiam már 19 hónapos és még mindig cicizik egy mellből. Nem úgy tűnik mint aki a közeljövőben abba akarja hagyni, sőt!!!! Ő 1,5 éves koráig 90%ban csak anyatejet evett. Nem fogadott el semmit. Most lesz 20 hónapos és mostanra már szépen eszik. Sok sikert és hosszú boldog szoptatást kívánok!
2011. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!