Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges, hogy a 7 honapos...

Lehetséges, hogy a 7 honapos kislányom a fogzás miatt nem akarja elfogadni a cicit?

Figyelt kérdés
Alul van két foga,mikor azok jöttek semmi gind nem volt a szopival,de most felül jön neki 4,és napok óta nem akarja elfogadni a cicit,csak mikor nagyon álmos,éscsak 3szor hajlandó szopizni egész nap.Mit tudok tenni,hogy ne szokjon le róla,és ne apadjon el a tejem,mert mióta ez a problémánk,sokkal kevesebb a tejem is.
2009. máj. 1. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Pont mintha én írtam volna!!!!!!!!!! Nálunk ugyanez, még a 4 fog is stimmel :) Azt csinálja most a babám, hogy kb. 2-3 perc aktív szopi után nyűglődik, feszíti magát, sír, ekkor átteszem a másik cicire, ott is bírja 1-2 percig, majd ugyanez újra. Ma azt csináltam, hogy cserélgettem az oldalakat egy ideig, de kb. 10 perc után inkább fejtem még kb. 40 ml-t és odaadtam neki kiskanállal. Szerintem ha úgy érzed, hogy kevesebb a tejed, próbáld meg fejni a szopi után és esetleg valahogy odaadni neki, ha iszik már csőrös pohárból vagy kiskanállal és akkor a tej mennyisége is remélhetőleg megmarad. Kitartást neked és a babónak is!!! 7 hós kiscsaj anyukája
2009. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!