Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hónapos kislányom 5 napja...

4 hónapos kislányom 5 napja esténként nem akarja elfogadni a cicit, miért nem? Nem kap cumisüvegből tejet, de tegnap már adnom kellett.

Figyelt kérdés
Sír és be sem akarja kapni a cicimet, nagyon balhézik. Mi történhetett?
2011. jún. 27. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem menstruálsz véletlen? Olyankor más íze van a tejnek mint egyébként. Ha lehet mellőzd a cumisüveget, cumizavaros lehet aztán meg majd azért nem kapja be a melledet. Próbáld meg többféle pózban, ellenőrizd nem e fáj valamije vagy nincs e valami baja. Esetleg az is lehet, hogy még nem éhes. A lényeg, hogy próbálkozz és ne add fel.
2011. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz, mert egyáltalán nem akarja, sír, bömböl, ilyen még nem volt. Csak vizet kap a cumisüvegből, előtte egyáltalán nem kapott üveget, csak tegnap este voltam kénytelen adni (apa adott) lefejt tejet.
2011. jún. 27. 12:01
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem menszizek, csak nagyon erős fehér folyásom van. (bocsánat, hogy leírom).

napközben eszik, este viszont meg sem próbálja megkapni.


jajj

2011. jún. 27. 12:20
 4/8 A kérdező kommentje:

Kérlek, segítsetek, most már napközben sem akarja elfogadni, csak álmában tudtam cicztetni, napközben nem, pedig éhes volt. Nem kapott korábban cumisüvegből (csak tegnap este), tehát cumizavar kilőve. Most cumisüvegből adtam neki, és abból megette, de a cicin már sír.


Más is járt így?

Védőnő kikapcsolva, doktornő már nem rendel ma.

2011. jún. 27. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Szopási sztrájk?


[link]


Nyugodj meg, próbáld elringatni félálomba szoptatni.Éjjel is szoptathatod a babák kitünően szopiznak félálomba.

2011. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen valószínűleg szopási sztrájk.

Nagyon nehéz, de harcolunk

Köszönöm a linkeket

2011. jún. 28. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha itt kérdezel biztos hogy jó tanácsokat kapsz és túl fogtok jutni ezen a nehéz időszakon.


[link]


Utolsó voltam.Kitartás!

2011. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!