Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szeretnék már a szoptatás...

Ha szeretnék már a szoptatás alatt teherbe esni, beválhat az 1 hónap Cerazette, majd tabletta abbahagyás? Lehet így peteérésem?

Figyelt kérdés
Ha a baba 5 hónapos? Nagyon szeretnénk kistesót.
2011. okt. 16. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Mivel a fogamzásgátló nem generál peteérést, így nem értem a kérdést. Amúgy nem szoptatsz? Mert ha igen akkor semmit nem kellene szedni. Esetleg bízhatnád a természetre. Nem hiszem hogy nagyon el lennétek késve. Gondolj a már meglévő gyerekre is.
2011. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kérdés teljesen elméleti, viszont próbálom tervezni a jövőt, ami a mi helyzetünkben elég összetett. És bizonyos oknál fogva jó lenne, ha hamar jönne majd a második babuci (még az elsőt várom).

Peteérésem amúgy is nagyon nehezen van, az első baba is clostyval jött össze. Ezért a kérdés: 1 hónap cerazette, utána clostyval való próbálkozás.

2011. okt. 16. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Húú! Nem semmi vagy :)

Azért várd meg míg meglesz az első.

2011. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem Clostyt nem szedhetsz szopi alatt!!!!


Vagy nem akarod szoptatni?Bár azt írod igen!De abba is gondolj bele, hogy ha szoptatni szeretnél, és gyorsan másik babát, akkor lehet a "nagy" nem cicizik többé...

Meg a te testednek is "jár" egy kis pihenő!Ha már terveztek, és nem csak becsúszik a második!


22 hós szopizó kislány és 10 hetes pocakbabi anyuja

2011. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk is jó sokára, végül Clostyval jött össze a babuci. Most 7 hónapos, se menstruáció se peteérés. Még úgy napi 6x szopik. Mi a szülés óta nem védekezünk, mondván ha jön annál jobb. Szerintem nekünk a kistesó is csak Clostyval fog összejönni, de szoptaás alatt ugye nem lehet szedni. 1 éves koráig tervezem szoptatni, utána komolyan elkezdünk foglalkozni a kistesó ügyével. Nekem is nehéz magam leállítani, mert nagyon szeretnék újra terhes lenni, de most nem ennek van itt az ideje, hadd szopikázzon. Majd ha elválsztottam, jöhet a tesó. Persze nem védekezünk addig se, hátha...szóval türelem! Gondolom vártatok erre a babára is, élvezd ki, hogy végre anya lehetsz! Neki nagy szüksége lesz rád (kb minden idődre...:))
2011. okt. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!