Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lehet a baj? Szombaton nem...

Mi lehet a baj? Szombaton nem ébredt a 4 hós babám enni, reggelre a jobb mellem becsomósodott, vörös és forró volt. Nem is fogadta el semmilyen pozicióba. Nagy nehezen birtam kimasszirozni, aztán babám megszivta és elmúlt a csomók.

Figyelt kérdés
De azóta állandóan becsomósodik 1-2 óra pihi alatt, bár most tudok fejni.De a pici se nagyon akarja elfogadni ezt a mellem.Mi lehet a baj?Mit tegyek, fejjek egész nap?
2009. máj. 5. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Begyulladt a melled, mert a baba nem ébredt éjjel. Ilyenkor célszerű teljesen kifejni a csomókat, illetve sokat szoptatni abból a mellből, hogy a csomókat szépen kiszívja.
2009. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld mindig az etetést azzal a melleddel kezdeni, ha éhes a baba, úgyis elfogadja, én is járam már így, még be is lázasodtam mellé, még éjjel is felkeltem utánna egy hétig fejni, s azt a mellem mindig masszíroztam, fejtem, masszíroztam fejtem, s azzal kezdtem a szoptatást mindig. Azóta hál istennek nem jött elő ez a probléma.
2009. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!