Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Humana tejserkento instant...

Humana tejserkento instant tea nallatok mennyire valt be? Naponta hanyszor lehet belole inni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én lefőzök reggel egy adagot( kb. 2 liter víz, 3 filter) és azt iszom egész nap, mellé még gyümölcslé, akakó, tejeskávé.. Van hogy éjszakára is főzők egy kisebb adagot, attól függ mennyi marad estére.

8 hetes alányom, csak szopik, hogy ettől van-e tejem, vagy amúgy, azt nem tudom.

A fiamnál is ittam, nála is volt tejem.

2009. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kakaó

előző

2009. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is iszom, mert nagyon finom, és már unom a csapvizet, meg mindent. Hogy ettől van -e tejem, azt nem tudom, de nálam megvan a kereslet-kínálat. Szerintem akármennyit lehet belőle inni, nincs ráírva semmilyen korlátozás, ráadásul az sem szerepel a dobozon, hogy serkentené a tejet, csupán annyi, hogy a folyadékszükséglet kielégítésére. Én több bögrével is iszom egy nap, ha úgy tartja kedvem.
2009. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!