Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt szájsebészet?

Szoptatás alatt szájsebészet?

Figyelt kérdés
Szoptatom a 6 hónapos kisfiamat és szájsebészetre kell mennem, mert kihúzzák a bölcsesség fogamat. Van valami összefüggés a kettő között? A tejre nem lesz hatással? Ugyanúgy elérzéstelenítik és nem fog fájni, mintha nem szoptatnék?

2011. nov. 6. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is majdnem ott kötöttem ki de nem a bölcsesség fogam miatt,én inkább elmentem magán dokihoz. nyugodtan szoptathatsz nem lesz baja a babának.
2011. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5 hónapos volt a fiam mikor szájsebészeti műtétem volt. Előtte lefejtem neki egy jó adag tejet, aztán mikor kiment az érzéstelenítő (kb. 3 óra múlva) a lefejt tejet adtam neki, és a következő szoptatásnál már szoptattam rendesen. Tehát 6 óra múlva.

A nagyobb bajom az volt hogy nekem nagyon fájt utána és a panadol semmit se ért, mást meg nagyon nem vehettem be, de remélhetőleg neked nem fog annyira fájni.

2011. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanugy jol elerzestelenitik, ne felj. Max. ha erosebb gyogyszert szeretnel, akkor lefejsz annyi tejet es 24 oraig nem szoptatsz. De eleg lesz szerintem amit adnak, erdeklodd meg ott, max. ha nagyon felsz, akkor kersz eroset. A tejre nem lesz hatassal, persze minden atmegy, de olyat kapsz, ami nem artalmas. En nodokis muteten voltam, eloszor lidocaint kaptam es utana egybol szoptathattam, masodszorra altattak, akkor ki kellett varni a 24 orat.

A bolcsessegfogas mutet egyebkent nem fajdalmas, ne felj. Csak utana fog fajni, ha vagnak is, nekem vagtak. De a sima huzas valamennyivel konnyebb. Nyugi, nalam jobban senki nem fel a fogorvostol, de nem faj, mert elerzestelenitik jol.

2011. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!