Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pár napja fáj, ha szoptatok,...

Pár napja fáj, ha szoptatok, mi lehet ez? Egyéves a lányom, eddig nem volt gond.

Figyelt kérdés
Most sem komoly a fájdalom, de egyértelműen érzem. Mintha túl erősen szívná. Még nem akarom elválasztani, legalább egy évig szeretném még szoptatni.
2011. nov. 11. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam eyéves és én is érzek ilyesmit, mintha túl erősen szívná. próbálok nem foglalkozni vele, mert én sem, ő sem, egyikünk sem tervez elválasztást
2011. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xStefix ***** válasza:
100%

Tejed mennyi lehet még?

Nálam akkor volt ilyen, amikor már csak kevés tejem volt, de amíg a lányom rá nem jött, hogy ezt már nem kell olyan észvesztően szívni, addig néha ő is erősebben dolgozott, mint kellett volna.

Foga?

Mesi miatti érzékenység? Esetleg terhesség?

2011. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, mennyi tejem van. Igény szerint szoptatok, olyan 9-10 hós koráig nem is nagyon fogadott el ételt a kislányom, most már eszeget ezért, de nem sokat.

Mensim nem állt vissza még. Terhes tuti nem vagyunk (ööö, legalább 6 hete nem voltunk együtt, meg nem is vagyok a könnyen megfoganó típus).

2011. nov. 11. 13:43
 4/5 xStefix ***** válasza:
100%
Hm, hát ezeken túl nem nagyon van tippem. De ha nem túl kellemetlen neked és őt sem zavarja a dolog, akkor lehet, hogy nem is olyan lényeges. Tudod, nem mindig derül ki utólag sem, mi miért történik, de általában mindig vissza szokott állni a rend.
2011. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hiszem, pont ennyi megerősítésre volt szükségem :)
2011. nov. 11. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!