Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Én 6 és fél hete szültem,...

Én 6 és fél hete szültem, szoptatok, és 3 napja rettenetesen vérzek. Honnan tudhatom, hogy ez menstruáció, és nem valami gond van?

Figyelt kérdés
Élénk piros vérzés és sokkal erősebb, mint amikor terhesség előtt menstruáltam. Fájdalmat sem érzek, pedig korábban mindig már egy héttel előre fájt a hasam.
2009. aug. 18. 06:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt,nagyon erős és hatalmas darabok jöttek ki belőlem,a dokim azt mondta ha nem múlna el,vagy fájdalmas lenne mennyek be.Elmúlt kb.egy hét után,olyanerős kb.2 napig volt.Nekem azt mondták menzesz,azért keresd fel a dokid.
2009. aug. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja,én is szoptattam
2009. aug. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Méhen kívüli terhesség volt...
2011. okt. 13. 06:13
 4/4 anonim ***** válasza:
hogy lehetett mehen kivuli terhesseg ha a szules utan eleve 6 hetig nem lehet nemi eletet elni ?
2012. okt. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!