Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit egyek szoptatás alatt...

Mit egyek szoptatás alatt kenyér helyett?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem ehetsz kenyeret?

Pl: kétszersültet is ehetsz helyette, pászkát, WASA kekszet

2009. máj. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kalácsot. :)

Fogyni akarsz? Szerintem egyél mindent, ne most foglalkozz a fogyással, majd később.

2009. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindent egyél és rengeteget igyál!
2009. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rizs , krumpli, rozskenyér.Nagyon figyelj oda.Én szülés után súlyomnál voltam, a szoptatás alatt 10 kilót híztam.Nekem is mindenki azt szajkózta, hogy egyek mindent, meghogy szoptatás alatt nem kell odafigyelni, mit eszel.egyél szénhidrátot, mert fontos, de ne vidd túlzásba.És az is elég idejétmúlt, hogy nem szabad mozogni.A szülészem mondta, hogy hat hét után kezdjek tornázni óvatosan.Ha valaki egy évig szoptat, akkor egy évig nem mozoghat?Marhaság.
2009. máj. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam kenyeret tésztát nem enni, de akkor nagyon csökkent a tej mennyisége.
2009. máj. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kifli, zsömle. :) Abonett, teljes kiörlésű lisztből készült kenyér, rozskenyér, stb. Attól függ, hogy miért nem akarsz kenyeret enni.
2009. máj. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Norbi kenyér,nekem bejött.Igaz ne olyan mint a frissen sült fehér ropogós kenyér,de egész finom,és NEM HIZLAL!!!

Nekem a cukrom miatt számít,mert alig emeli a vércukoszintet!!!!Míg egy két zsemle az egekbe emeli!

2009. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert nem szeretnék többet hízni!Köszi
2009. máj. 12. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!