Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt tényleg...

Szoptatás alatt tényleg "veszélyes" a smink?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon egy válaszadó azt írta egy szépségápolással kapcsolatos kérdésemhez, hogy a sminktermékekben található kémiai anyagok felszívódásukat követően bekerülnek az anyatejbe is. Ez valóban így van? Ha kimozdulok itthonról szeretek jól kinézni, mint minden más nő, így alkalomadtán vékonyan lealapozom az arcom és alul ill. felül kihúzom a szemem + szempillaspirál, semmi extra. Ez gondot okozna?

2 hónapos Tündérke anyukája


2011. nov. 11. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a túlzás kategória:)
2011. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ezt a baromságot. El ne hidd. Ha olyan veszélyes lenne, akkor az arcodra se kenhetnéd. Biztos, h valamennyi kerül be a szervezetbe, de az anyyira, de annyira csekély, h nem kell vele foglalkozni. Gondolom nem vakolod az arcod minden nap vastagon.
2011. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy ... Csak ha emberek közé is megyek. :) Az meg egy 2 hónapos pici baba mellett elég ritkán történik meg ... :P Én is furcsálltam egyébként ezt, nagyon meglepett de azért inkább rákérdeztem ... Köszi! :)
2011. nov. 11. 20:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

huh ez durva:))

De vigyázz a szappannal is, az is felszívódik:DD

Na jó, viccet félretéve, nyugodtan sminkelj, és legyél csini, és büszke anyuka:))

13 hónapos kis zsivány anyukája:)

2011. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ekkora marhaságot már rég hallottam...:)))

üdv:kozmetikus és sminkmester anyuka

2011. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal tobb szennyezo anyag jut be a tejbe a beszivott varosi levegotol, mint a sminktol. Akkor most ne vegyek levegot az utcan?
2011. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj de jót röhögtem :)


Én egyszer haragudtam a "sminkre", mikor átjött a sógornőm csili-viliben, húsz kiló sminkkel csillámporral meg amit akarsz, és össze-vissza puszilgatta az akkor 2-3 hónapos babámat. Juj, alig bírtam lemosni róla, tiszta csillám volt napokig szerencsétlen baba.

2011. nov. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2011. nov. 12. 09:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, ez jó :) Abban igaza van, h a natur kozmetikumok jobbak, de azért nem kell ennyire félni a többitől sem.
2011. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A smink valóban nagy veszélyt jelent a rondaságra. Szoptatás alatt is. Nők vigyázzatok!
2013. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!