Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Salaktalanító teát ihatok...

Salaktalanító teát ihatok szoptatás alatt? Nem fogyni szeretnék vele, hanem komoly szorulásom van, és ez másokat meghajt, hátha nekem is segítene valamennyit. A hashajtók nem segítenek sajnos.

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom szoptatás alatt erre a problémára a Glicerin-teva kúpot ajánlotta,és használt.Pár használat után teljesen elmúlt a probléma.
2011. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xStefix ***** válasza:

Nem tudom, a tied hogyan működik, de egyes teák, mielőtt meghajtanak, kicsit bontják is a salakanyagokat a testben (nyilván hogy legyen minek kijönnie). Ebben az esetben ez nem biztos, hogy jó.

Nekem is most volt szorulásom, csak terhesség miatt, és végül muszáj voltam Guttalaxot bevenni. Semmilyen étel, ital és a fenti kúp se használt. A Guttalax simán kihozta, bevétel után már 9 órával. 10 csepp, natúron egy kiskanálba.

2011. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!