Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt fogyni?...

Szoptatás alatt fogyni? Hogyan? Milyen tornagyakorlatokat lhet végezni? Menyit? És szülés után mennyi idővel lehet elkezdeni mozogni?

Figyelt kérdés

combról, csípőről és vádliból szeretnék fogyni, mert nagyon sok jött fel a terhesség alatt,és hát itt a nyár, mem takargathatom magam 40°ba...:(

Kérlek segítsetek!!!


2010. máj. 7. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hüvelyi szülés után 6, császár után 8 héttel lehet elkezdeni tornázni.lábemelgetés, loábujjhegyre állás,guggolás, négykézláb végezhető farizom gyakorlatok.
2010. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kislányom 11 hetes, hétfőtől tornázok. Császárral szültem. Elkezdtem hasizmozni,meg a popsira gyúrok. Nem sokat tornázok, minden nap 20 percet, de nagyon jól esik.
2010. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kétféle nő van: az egyik lefogy szoptatás alatt, akármennyit is zabál /már bocs/, a másik pedig ha levegőn él még akkor is hízik. Ez hormonális dolog, nem tudsz mit kezdeni vele. Van, akinek a szervezete csak úgy termel tejet, ha van bizonyos tartalék /vagyis ha ebből vesztesz, nem lesz tejed/.

Ha az első csoportba tartozol, akkor nincs gond, minimális torna és szuper alakod lesz néhány hónap múlva.

Ha a második csoport szerencsétlen tagja vagy, mint pl én is, akkor 2 verzió van: vagy abbahagyod a szoptatást és lefogysz, vagy szoptatsz és büszkén vállalod, hogy ez van és ezt megteszed a gyermekedért.

Én 10 kgt szedtem fel, főleg hason maradt és már nagyon útálom, pedig mozogtam, egészségesen ettem, de semmi:-(

Most 18 hónapos a babó és el fogom választani, majd mindent bevetek, dietetikus is segít.

Természetesen tornázhatsz, normál szülés után akár már 6 héttel, de azzal legyél tisztában, ha veszítesz a testzsírból, lehet kevesebb lesz a tejed, és ez főleg a szülés utáni első néhány hónapban jellemző.

Teljesen átérzem a problémádat, én 1.5 éve ebben a cipőben járok. Kívánom, hogy kiderüljön a szerencsés első típus vagy.

2010. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!