Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehat kivit enni szoptatás alatt?

Lehat kivit enni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 11:18
 1/2 xStefix ***** válasza:
Mindent lehet - de figyeld, hogy nem bántja-e a babád hasát. Ha bizonytalan vagy, 1-2 szeletet egyél csak, így talán kevésbé terheli meg, ha mégis érzékeny rá.
2011. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aprómagvasnak számít, ugyanúgy mint az eper pl, ez az egyik allergia kiváltó felnőttnek is. Ráadásul déligyümölcs is, tehát évszázadokig errefelé nem nagyon ették ették.

Azért mondom ezeket, mert elég kompetens vagyok a kivi témában, én érzékeny is vagyok rá, ami persze nem jelenti hogy te is az lennél. Aki érzékeny a kivire, az a babájára nézve még fokozottan kockázatos. Ez a gyümi nem a hasfájósság miatt kerülendő.

Szóval szerintem ne!

2011. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!