Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért fehér a bimbóm? Már egy...

Miért fehér a bimbóm? Már egy ideje csak fejem, nem szopizza a baba, mert nagyon fájt. Csak ki lehet száradva? Vagy ilyen a bimbóseb? Mivel kenjem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megmutatnám orvosnak. Amit leírtál az alapján gombának gondolnám. Szájpenésze nincs/nem volt a babádnak?
2011. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha bekened anyatejjel, akkor is olyan marad?
2011. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs szájpenésze.

Hogyan kaphatnám el a gombát, ha nem a baba szájától? Mert az ugye kizárt.

2011. nov. 25. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is olyan volt és énis csak fejtem.semmi gond vele,el ne menj orvoshoz mert kiröhög :-)) oda van száradva a tej.én fürdés közben,mikor már kiázott akkor dörzsölgettem,és fülpiszkálóval óvatosan le/ki sutultam a lyukakból.néha kellemetlen,de azért csináltam.és utánna már több tej is jött,mert megindultak azok a csatornák is. vagy textilpelussal is dörzsölheted.egy jó pár napig kell csinálni mire teljesen letisztul.ha fáj ne eröltezsd. az első két nap énis épphogy csak hozzá tudtam érni,de muszály volt.emélem segíthettem. belinkelem az én kérdésemet.
2011. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Meleg zuhany alatt próbáld óvatosan egy textilpelenkával ledörzsölni. Olyan, mint az eltömődött pórusok a bőrön, csak ez ugye a tejtől van. Valószínű zsírosabb a tejed, s emiatt fordul elő.


Ezt irta nekem aki segitett!

2011. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ma ledörzsöltem, szinte az egész lejött. Remélem minden rendben lesz..
2011. nov. 27. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!