Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10-dik dpo-n mit jelent a...

10-dik dpo-n mit jelent a sűrű fehér folyás? Lehet baba vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Nem viszket nem csíp nem büdi csak fura mert nekem soha nem volt ennyi,hogy tisztasági betétet kelljen használnom. Meg hányingerem van ami most kezdődött és szurkál a hasam alja.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 26. 14:22
 1/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek mikor próbáljak meg egy tesztet?
2011. szept. 26. 14:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha késik csak akkor tesztelj mert amiket írtál bármitől lehet.
2011. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem szinte minden mensi előtt ez van!HORMONOK!!!

Tesztet csak akkor csinálj szerintem is ha már késik!Nem érdemes tüneteket nézni sokat csalódhatsz!Hányinger mensi elmaradás előtt nem terhes tünet max.beképzelés vagy a hormonok változása(mensi előtt is változnak)!!!

Sok sikert a teszthez de csak ha késik!!!

2011. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. szept. 26. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már tesztelnék. 9DPO-n reggel 10-es teszt nekem már pozi volt. Holnap tesztelj! Aztán írd meg :)
2011. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Holnap megyek tesztet venni és majd csak holnap után csinálom meg reggel de megírom mindenféleképpen akármi is lesz az eredmény.
2011. szept. 26. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj! Én is a napokban fogok! Drukkolok!
2011. szept. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!