Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért ilyen keveseket eszik a...

Miért ilyen keveseket eszik a babám?

Figyelt kérdés
3.5 hónapos a babám. kb 2 hete keveseket eszik, össze-vissza. Alapjából kicsit nyűgös cak, éjjel is kb 2x kell fel enni. Nemrég megmértem hogy mennyit eszik, és csodálkozva láttam, hogy 70-80-90 gr. Ilyenkor hamarabb kér mondjuk 2, 2 és fél órára rá. Nem kevés ez neki? A súlya is a minimumot ment -12dkg- az elmúlt hetekben. Mikor áll vissza a 3-4 órákra? Kevés volna a tej? Vagy a fogzás talán?
2009. máj. 14. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van! Sőt, van, hogy még kevesebbet. Az előbb pont mértem, csak 60g lett. De a keze folyamatosan a szájában matat, elképzelhető hogy már a fogacskáit furakodnak, ami lehet, hogy majd csak hosszú hetek múlva bújnak elő! Mi éjjel jól alszunk, csak 1x kel, napközben meg ennyi evés után is jókedvű. Csak azzal nyugtatom magam, hogy majd szól, ha éhes. Én úgy látom, nálunk lenne még tej, úgyhogy szerintem nem azzal van gond. A fogzás meg egy olyan probléma, amire mindig mindent rá lehet fogni:-))
2009. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Látom nem csak mi küszködünk :) én is úgy gondolom a fogzás zavarhatja. Te le szoktad utánna fejni a melled, ha nem szopizik csak ilyen keveset? nem tudom hogy fog így tejcsi termelődni, ha hirtelen megnő az étvágya. (?)

2009. máj. 14. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt,szintén ebben a korban. Majd 2 hétig tartott. Én nem fejtem, mert annyira nyügi volt akkortájt, hogy nem volt rá időm, de tényleg. Később gyakrabban tettem mellre és több tejem lett. Most 5 hós, és még csak anyatejes.
2009. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!