Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányom éjjel 2...

4 hónapos kislányom éjjel 2 óránként eszik keveseket. Megváltoztathatom még? Tápszeresek vagyunk.

Figyelt kérdés
Kezdtem örülni mert 1 hónapja még majdnem átaludta az éjszakát.elaludt 7-kor és 4kor kelt.Mostmeg 7-8 között alszik el éjfélkor kel.aztán 2-4-7.Ez változik még?Csak mert mire viszzaaludnék éjjel már kelhetek fel.Hogy változtathatok ezen?Más is járt igy?
2010. ápr. 11. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a foga jön? Általában akkor vágynak ennyire babusgatásra, még éjjel is. Szerintem ha felébred, adj neki cumit (ha szokott cumizni), ezzel talán ki tudod tolni az alvási idejét. Figyeld nappal, vannak-e fogzásra utaló jelek - én úgy gondolom, ez lehet az oka.
2010. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat kedves első válaszoló.De biztos az lehet mert nagyon nyálzik,mindent a szájába venne.az őklét alig birom kiszedni a szájából.Megnéztem az inyét és már lehet érezni.Megpróbálom a cumit.Mégegyszer köszi!
2010. ápr. 11. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, fogzás és fejlődési ugrás is lehet. Én is mehettem sokszor kisfiamhoz, cumi a szájba, illetve pár korty tea, és visszaaludt. Sajnos ezt az időszakot ki kell "bekkelni". Annyit tehetsz még, hogy camomilla15 ch homeós bogyóból adsz neki 5 golyót nappal (akár negyed óránként is lehet, én kb. óránként adok neki). B.
2010. ápr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!