Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerinti szoptatás...

Igény szerinti szoptatás mellett adtok "nyugicumit" a babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én próbáltam neki adni, de ellenkező hatást értem el vele :) beidegesedik tőle, hogy nem jön belőle semmi és ordít

úgyhogy mi kihagytuk :)

6 hetes baba anyukája

2009. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi ma vagyunk 8 hetesek, eddig megúsztuk:-), de folyton szopizna az én kicsi drágaságom és hízik, mint a "kölyökgólya", gondoltam azzal lehetne egy kicsit időt húzni. Egyéb tapasztalat?
2009. máj. 14. 15:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igény szerinti szoptatás "keretébe" nem tartozik bele a cumi. Ugyanis az igény szerinti szopi pont arról szól, hogy amikor cicizne evés vagy megnyugtatás céljából, akkor megszoptatod. Tehát akkor és ott, addig míg Ő igényli.

Ne izgulj, nem fog elhízni a babád az igény szerinti szopitól! A második gyermekem 4300 g-mal született és az első hónapban már 1800 g-mot hízott! Egy évesen ugyanakkorra méretei voltak mint bármelyik másik gyermeknek.

Nagyon értik a babák a dolgukat! :)

Most várom a 3. bébinket és Őt is igény szerint fogom szoptatni, ahogyan az első kettőt is. Nincs cumi és cumisüveg, hiszen így nincs is rá szükségük. Amennyiben van bőven tejcsi.

2009. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én hogy szoptatok, ( eszik, amikor éhes és nem x óránként), de minden nyekkenésre nem adok cicit.

10hetes, csak szopik és cumizik.

2009. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
en ugy erzem igeny szerint szoptatok, de napkozben az elalvasokhoz szuksege van a cumira a babamnak, mert azt tulzasnak tartanam ,hogy a mellemen aludjon. nekem ez nem fer bele az igeny szerinti szoptatasba. a babamat viszont megnyugtatja a cummogas
2009. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én első perctől kezdve adtam neki cumit, 8 hónapos, igény szerint szopik még mindig, és cumival alszik el. Nekünk jó a cumi.
2009. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se cumisüveget se játszócumit nem adok neki.Azt az elvet vallom szoptatott csecsemőnek egyiket sem,de nem ítélem el azokat akik adnak a babájuknak.Vannak helyzetek mikor nincs rá más megoldás.Ha nem feltétlenül kell a babádnak ne adj neki.Minden jót!
2009. máj. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is igény szerint szoptattam,de volt hogy megpróbáltam a cumit,de nem tudott vele mit kezdeni,csak kiköpte,meg öklendezett.így mi ezért nem használtunk.
2009. máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!