Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Körülbelül mikor jutottatok...

Körülbelül mikor jutottatok el odáig, hogy két szopi volt márcsak egy nap reggel és este? És onnantól meddig tudtatok még szopizni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. 11 hónapos korában jártunk itt, még 4 hónapig szopizott, aztán elválasztottam.
2011. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

8 hósan, addig kétszer kapott egy nap mást, egyik napról a másikra kiváltott egy étkezést, így maradt a reggeli-esti, meg még egy éjszaka.

Utána még két hónapig szoptattam, utána már csak kínlódtunk, nem akart, vége lett.

2011. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első lányom 9 hónaposan abbahagyta, a második 7 hónaposan.
2011. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14 hónapos,elvileg már csak reggel-este szoptatom,de van mikor nap közben kéri elalváshoz.Nem tudom meddig fog szopizni, mert nagyon nem úgy tűnik mint aki már unná a dolgot:)
2011. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9 hós korában. Pont egy éves volt, amikor már egyáltalán nem kérte.
2011. dec. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20 hós volt mikor már csak délben és este szopizott!Akkor derült ki,hogy babás vagyok, és a reggeli elmaradta rosszullétek miatt!

Azóta is tartja ezt a két szopit! :)


Vasárnap volt két éves!Pocakbabám meg 18 hetes!

2011. dec. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 évesen, akkor tértünk át az esti szopira, 14 hóig volt tejem, úgy hagytuk el a szopit, hogy egyre kevesebbet tudott inni, és kiköpte.
2011. dec. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xStefix ***** válasza:
25 hónaposan álltunk rá a napi kettőre. Ezután még 15 hónapig szoptattam, úgy is, hogy közben esti egyetemre jártam (azaz heti 3-4 napig távol voltam).
2011. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!