Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik, hogy csak azért nem...

Létezik, hogy csak azért nem volt ma szinte semmi tejem, mert a napokban átestem valamilyen betegségen?

Figyelt kérdés
Szerdán volt 39 fokos lázam, tegnap (csütörtökön) már sokkal jobban voltam, tej is volt bőven. Közben némi hasmenésem volt (nem tudom, milyen vírust vagy mit szedtem össze), utoljára ma reggel. De ma szinte üresek a melleim egész nap (éjjel is hasonlóak voltak már), 11 és fél hósomnak csak néhány kortyot adtam ma úgyszólván. Mi vár akkor holnap? A betegségtől lett ez a helyzet?
2011. dec. 9. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán okozhat ilyet egy betegség.
2011. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A folyadékvesztéstől (láz, hasmenés), csökkenhet a tej, de ha szeret szopizni még a babád és sokat iszol, nyugi, ugyanígy vissza is fog jönni.
2011. dec. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Félek, hogy nem tudjuk visszahozni már a kellő tejtermelést, mert a lányom inkább csak akkor szeret szopizni, ha jön is a ciciből rendesen. Akkor is végez vele pár perc alatt :(
2011. dec. 10. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!