Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császáros anyukák. Mikor...

Császáros anyukák. Mikor indult meg a tejetek? Csütörtök este császároztak és még mindég csak elő tejem van. Kezdek aggodni

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még belefér,tedd a babád cicire,és be fog az indulni. Meg igyál sokat.Császárnál ugy tudom 4 nap az még teljesen belefér. Én mondjuk azon ritka példányok közé tartoztam akinek jött a tej már pár órával a műtét után,de én 5 hónapos terhesen is képes voltam eláztatni előtejjel a párom pólóját ha hozzábujtam.
2011. dec. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nekem 4. nap már volt. Minél többet rakod cicire, annál gyorsabban befog indulni!! Sok sikert, és kitartást!
2011. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Aznap előtejem volt, utána 2napig "lógott" a cicin. 3ik napra bedurrant a mellem azóta is van (15hós baba anyukája)
2011. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hétfőn császároztak,de csak szombatra indult meg a tej rendesen.
2011. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4-5 nap is bőven belefér, pláne csaszinál. próbálj megnyugodni, mert ha idegeskedsz, csak késlelteted a dolgot. tedd minél többet cicire a picurt, ahogy előttem is írták.
2011. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban utolsó nap, tehát 3. napon.
2011. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát egész nap ez megy lóg a cicin amíg nem indul meg itt csak vizetkap néha hamár nagyon visit.na meg az előtej.
2011. dec. 10. 13:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy az előtej az semmi!!

Kis mennyiségben is táplálóbb mint az utána következő úgynevezett anyatej. Szóval lehet hogy kevesebb a mennyisége, de a kalóriatartalma magasabb. És a másik. Ezen ne idegeskedj, ez nem "verseny" . Szoptasd, amikor csak tudod, de ne idegeskedj, az előtej pár nap múlva átvált majd, senkinél sem maradt meg csak az előtej!:)

2011. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csütörtök délben császároztak, este már annyi előtejem volt, hogy folyt, pénteken meg megjött a tejem. Szóval másnap már volt. De ez egyénenként változó.
2011. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vasárnap este császároztak, még előtejem se nagyon volt, a baba besárgult, még ez is nehezítette a dolgokat. Csütörtökön jöttünk haza, a tej pénteken indult meg rendesen, amikor már itthon voltunk nyugodt körülmények között. Normális, kényelmes ágyban aludtam, jobb ételeket ettem, a hangulatom is rohamosan javult, sok segítséget is kaptam, így sokkal könnyebb volt.
2011. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!