Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisfiam két és fél hetes...

Kisfiam két és fél hetes csütörtök óta eléggé szorongok ezért a tejleadó reflex nem igazán akar bekapcsolni. Akinek volt hasonló problémája légyszíves írja meg, hogyan sikerült megoldást talánia és mit használt rá (tea, homeopátiás készítmény stb. )?

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
ezt a homeopatias keszitmenyt szerintem el kellene felejteni! sok sok gyumolcsle, rantasos levesek,tej , ilyenek inditsak meg a tejet!!
2008. dec. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget otthon...mármint babusgassanak, kíméljenek, segítsenek a háztartásba, sétáljatok, Te aludj együtt a babával....mármint nem egymás mellett, hanem ha ő alszik, aludj Te is mindíg...homeos bogyók is jók, more milk is jó...sok-sok ciciztetés és utána fejés....3 hó volt nekem mire beálltunk! Nyugi, mert menni fog!
2008. dec. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a tejjel van baj, abból van bőven én vagyok kissé ideges és feszült, ezért hiába szívja nem jön a tej csak egy kevés. Tegnap este sikerült egy kicsit megnyugodnom, akkor nem volt semmi baj degeszre ette magát, de éjszaka már megint éreztem magamon a feszültséget és nem is nagyon tudtam aludni.
2008. dec. 7. 08:02
 4/4 anonim ***** válasza:
hát,lazítanod kéne és tényleg több segítséget kérned. Ha tudod a pontos okát a szorongásod körülményein,akkor azt érdemes megváltoztatni. Ha nem tudod,csak rád tör,akkor az lehet enyhe szülés utáni depr.- is. aháziorvos tud segíteni. Szeritnem próbálj meg sokat sétálni a babáddal és ismerkedni kismamikkal (akár fórumokon is), sokat beszélgetni más nőkkel és pihenni,pihenni,pihenni
2008. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!