Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit van ébren egy 2...

Mennyit van ébren egy 2 hónapos baba? Nem a statisztika érdekele hanem a valóság.

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi idősen volt, hogy egész nap fent volt, nem akarták elhinni. Hál' istennek éjszaka aludt. De általában 3-4 óránál többet nappal nem szundizott. A helyzet 3 hónapos korában változott, azóta szépen alszik nappal is legalább 6-7 órát.
2008. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A nagyobbik fiam borzasztó rossz alvó volt kicsinek. Ő kb 3-szor aludt és 40 perceket. Éjszaka is egyszer kelt. A kisebbik már többet aludt,de ő sem annyit amennyit a nagykönyvek irnak. A közelébe sem jártak. De ahogy nőttek ,ugy változott.

2008. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Az én lányom ma 2 hónapos.Általában napközben 7-10 o´ra´t van fennt,éjszaka 1-2-szer kel.Pl.ma 1/2 2-ig aludt,csak enni kelt.
2008. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam két hónaposan már elég sokat volt ébren nappal. Visszont ekkora már minden éjszakát át is aludt rendesen. Naponta 5x-6x evett és legalább kétszer aludt kb 2 órákat (délelőtt és ebéd után)
2008. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!