Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet gyógytömés szoptatás alatt?

Kriszti0822 kérdése:

Lehet gyógytömés szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos kisfiamat szoptatom,de sokat romlottak a fogaim terhesség alatt és most már fájnak is,meg kell csináltatnom!Szóltam első alkalommal,hogy szoptatok,azt mondta nem gond kaphatom az érzéstelenítőt,de most az egyik fogam olyan állapotban van,hogy gyógytömést kellett ideiglenesen bele tenni és ezt elfelejtettem akkor megkérdezni,hogy lehet e szoptatás alatt ezt is,volt már másnak is?
2011. dec. 14. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Én is még szoptatok, most járok gyökérkezelésre és jövő héten kapom a tömést.
2011. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most egy kicsit megnyugodtam!:)
2011. dec. 14. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet!Én terhesség alatt jártam rengeteget fogorvoshoz,és akkor is simán betömte rendes töméssel.Ne aggódj!:)
2011. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!