Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás miatt nem tudok...

A szoptatás miatt nem tudok kigyógyulni a hüvelyfertőzésemből?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem, a terhességem elejétől kezdve folyamatosan visszatérő hüvelyi panaszaim vannak. A doki szerint azért nem tudjuk kikezelni a dolgot (kb. másfél havonta kapok rá valamit több, mint egy éve, de kenetet nem vett egyszersem), mert a szoptatás miatt hiányzik a szervezetemből az ösztrogén hormon, ami feltétele a hüvely normális állapotának, az egészséges ph-nak, laktobaciegyensúlynak. Szerinte felesleges használni bármiféle helyreállítót, krémet, kúpot, mert a baj úgyis visszajönne az ösztrogén hiány miatt. Majd ha már nem szoptatok, beszélhetünk róla, addig is kezelgetjük, hogy ne fajuljon el a dolog. Szerintetek? Tényleg felesleges fáradnom a helyreállítókkal a kezelések után?
2011. dec. 12. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Jézusom! Dehogyis! Miért nem kerestél még másik orvost? A szoptatás nem befolyásolja az ösztrogén hormon termelését. Kihat a hormonokra nagyban, mivel testi változás megy végbe, de semmi köze nincs hozzá! Szimplán nem megfelelően kezeli. Keress fel egy másik orvost.
2011. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Létezik, hogy ennyire hülye a doki? Bele is gondoltam, hogy mennyi szoptatós kismama küzdhet ilyen gondokkal! Akkor másik doki lesz, mert ezt a helyzetet már nagyon unom. A tüneteim nagyon enyhék, de borzasztóan zavaró már. Azért nem mentem még másik dokihoz, mert ez ingyenes, és elég hihetően mesél folyton a női testről, meg érdeklődő, stb., csakhogy én meg már nagyon unom a fejét, úgy látszik ő az enyémet még nem annyira!

Köszi a válaszod!

2011. dec. 12. 22:36
 3/8 anonim ***** válasza:
A szoptatáshoz nem tudok hozzászólni, mert sajnos csak 3 hónapig tudtam szoptatni, de a hüvelygombám a szülés (terhesség közepe inkább) óta folyamatosan visszatér. Már mindennel lettem kezelve, én is most keresek másik dokit, mert ez borzasztó, romokba dönti a szexuális életem.
2011. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok :-((
2011. dec. 12. 23:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ilyet én még nem hallottam!


Életmodváltás,rengeteg züldség,gyümölcs,teljeskiürlésű kenyér,cukor stopp,tehéntej,sajt,minimális,helyette joghurt nem cukros.

Mindenképp keress egy másik dokit.

2011. dec. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. dec. 13. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Keres másik dokit nagyon gyorsan.Addig meg használj hipermangános mosdást,Nekem az bejött a gyulladásra. 5hónapos kislány anyukája és szoptatok.
2011. dec. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet h a pasidtól kapod el mindig.

Ő tünetmentesen is fertőzhet.


Nem a szoptatás a hibás!

2012. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!